Зв'яжіться з нами:
Умови прокату
Умови прокату
 • Icon
 • ПАРК АВТО

  Довгострокова оренда авто

  Довгострокова оренда авто

  Довгострокова оренда авто – даний напрямок послуг в останні роки набирає обертів і популярність в населених пунктах України.

  Автопрокат дозволяє все більшій частині населення країни відмовлятися від власних транспортних засобів на користь автомобілів каршерінгових служб. Пересадка з особистого авто на орендоване ТЗ дозволяє водієві позбавитися від цілого ряду щорічних і щомісячних обов’язків і витрат, в тому числі: придбання страховки, зміни шин по сезону, підготовки і проведення техогляду, дорогого поточного обслуговування автомобіля тощо.

  Каршерінг – хороша альтернатива для людей, що цінують комфорт, які вміють рахувати гроші і усвідомили, наскільки власний автомобіль – це витратна як на теперішній час тема.
  Провівши навіть поверхневі розрахунки, можна прийти до однозначного висновку: сьогодні набагато вигідніше скористатися послугою «довгострокова оренда машини» в одній з транспортних фірм України.

  Хочете пересісти з особистого авто на оформлене в прокат? Підшукуєте надійний каршерінговую компанію, що надає доступні для багатьох громадян послуги автопрокату? Оформіть замовлення в «CAR-RENT»! Ми допоможемо Вам на взаємовигідних умовах оформити в прокат автомобіль відповідної моделі, класу, як на короткочасний, так і довгостроковий період.

  Оренда авто на тривалий термін від «CAR-RENT»: питання, що цікавлять клієнтів компанії

  На етапі підбору автомобіля люди, як правило, задаються наступними питаннями:

  • Що включено в послугу «оренда ТЗ»?

  У вартість прокату від «CAR-RENT» входять: технічно справний, попередньо перевірений механіком, вимитий і заправлений автомобіль (до повного бака бензином), страховий поліс, оформлений по системі «КАСКО» з франшизою.

  • Які вимоги та алгоритм оформлення машини в оренду?

  На етапі укладення договору прокату автомобіля (без водія CAR-RENT) замовник надає внутрішній паспорт України та ІПН. Потенційному орендарю на момент угоди повинно бути не менше 21 року, а також він повинен мати водійські права і мінімум два роки стажу.
  Оренда ТЗ можлива з залишенням застави і без нього. Але слід розуміти, що при другому варіанті відбувається подорожчання послуг прокату.

  Щоб забронювати машину замовник розміщує на сайті фірми заявку. Протягом невеликого часу менеджер передзвонює клієнту для узгодження всіх поточних моментів: класу, марки автомобіля, тривалості її оренди тощо.

  • Умови отримання і повернення транспортного засобу

  Останній етап – отримання машини. Наша компанія в цілях зручності клієнтів, розширення списку сервісних послуг пропонує доставку ТЗ за адресою.
  Офіс фірми працює без вихідних, обідньої перерви з 10.00 до 19.00 год. Незначна доп. плата надає можливість замовнику отримати або повернути транспортний засіб в інше зручне для нього час (в т.ч. і нічні години).

  Тривала оренда авто – наша пропозиція

  Компанія «CAR-RENT» за розумною вартістю пропонує своїм клієнтам в довгострокову оренду нові, технічно справні представницькі та бюджетні варіанти машин іноземних виробників з водієм організації або без обслуговуючого персоналу.

  Автопарк фірми готовий запропонувати орендарям ТС 4 класів:

  • економ (вартість послуг прокату від 20 $ / 24 год);
  • середнього (від 29 $ / 24 год);
  • бізнес (від 40 $ / 24 год);
  • позашляховики (від 37 $ / 24 год).

  Пропоновані в прокат транспортні засоби застраховані. По-час передачі машини орендарю одночасно вручається і пакет необхідних документів для її вільної експлуатації. Прийом і повернення машини допускаються в будь-якому населеному пункті України, як в автопарку компанії, так і за зручним для клієнта адресою.

  Чи плануєте оформити тривалу оренду на вподобаний автомобіль в CAR-RENT? Не роздумуючи, приступайте до укладання договору і насолоджуйтеся комфортною їздою, відсутністю проблем, пов’язаних з утриманням автомобіля.

  Чому замовники вибирають нашу каршерінговую компанію?

  Співпрацюючи з нами, кожен клієнт може претендувати на ряд плюсів, а саме:

  • безкоштовну консультативну підтримку, як на етапі укладання договору, так і цілодобово допомогу особистого менеджера протягом дії договірних зобов’язань;
  • при необхідності послуги водія компанії з великим стажем водіння;
  • можливість скористатися автопрокатом без пред’явлення заставної суми;
  • оперативне оформлення угоди при мінімальному пакеті документів;
  • передачу авто в зручному для замовника місці;
  • технічну допомогу при виникненні форс-мажору на дорогах;
  • прокат GPS-навігаційного обладнання, дитячого крісла;
  • обгрунтовані ціни на каршерінговие послуги;
  • можливість швидкої пролонгації договору.

  Цікавить тривала оренда авто у Вашому населеному пункті? Робите ставку на солідний автопарк підприємства, відмінний стан машин, лояльні розцінки?

  Прокат авто довготривало від «CAR-RENT» – найкраще рішення!