Зв'яжіться з нами:
Умови прокату
Умови прокату
ПАРК АВТО

Оренда авто без застави

Оренда авто без застави

Сучасний світ фактично неможливо уявити без автомобілів. Вони потрібні нам для поїздок на роботу, виїздів відпочинок, зустрічей з друзями і будь-яких інших цілей. На жаль, далеко не всі з нас можуть похвалитися наявністю власного транспортного засобу. Саме тому оренда авто без застави стала дуже затребуваною послугою на території нашої країни. Отримавши автомобіль від компанії Car-Rent, можна використовувати його на власний розсуд (крім цілей таксі). У парку прокатної фірми присутній нові, добре підготовлені авто різного класу. Завдяки цьому кожен клієнт зможе відшукати найкращий варіант транспорту для конкретного випадку.

Добова оренда машини без застави – особливості послуги

Практика автопрокату передбачає, що орендар, перед укладенням договору між сторонами, повинен надати певний заставу, який виражається в грошовому еквіваленті. Його величина варіюється виходячи з конкретної марки і моделі авто. Однак, організація Car-Rent пропонує взяти у тимчасове користування авто без необхідності внесення будь-якої застави. Це відмінний варіант для тих, хто бажає максимально швидко отримати засіб пересування і не має на руках заданої суми для оплати застави.

Необхідність прокату автомобіля

Сьогодні прокат авто без застави знаходиться на піку популярності. Ця послуга затребувана у людей різних вікових груп і професій. Оренда транспортних засобів може знадобитися для:

 • організації екскурсійних та ділових поїздок,
 • безперешкодного переміщення по місту в особистих цілях,
 • трансферу партнерів по бізнесу в аеропорт, залізничний вокзал,
 • транспортування невеликих вантажів,
 • зустрічі дорогих гостей,
 • проведення різних урочистих заходів (весіль, корпоративів, ювілеїв і т.п.),
 • виїзду на відпочинок за місто разом з сім’єю або компанією близьких друзів,
 • тестування певної моделі авто перед можливою купівлею.

Умови прокату транспорту

Короткострокова, а також довгострокова оренда авто на добу доступна практично всім повнолітнім громадянам країни. Для отримання засобу пересування потрібно залишити відповідну заявку на веб-сайті компанії Car-Rent. Після, менеджери організації зв’яжуться з вами і погодять всі умови оренди.

Виділимо ключові умови співпраці:

 • вік від 21 року,
 • водійський стаж, що перевищує 2 роки.

Щоб оформити договір варто надати лише посвідчення водія відповідної категорії і паспорт. Іноді для верифікації необхідно буде докласти додаткові папери.

Як отримати і повернути транспорт?

Після оформлення заявки вбрання транспортний засіб може бути доставлено в будь-який регіон країни. Співробітники компанії зможуть привезти авто прямо до вас додому або в аеропорт. Кінцеву вартість доставки варто уточнювати у менеджерів. Можлива оренда авто без водія на будь-який термін. Повернути машину також просто, як і отримати її. Клієнт вказує місце розташування авто, далі співробітники Car-Rent самі заберуть його.

Доступні автомобілі

В автопарку Car-Rent представлені автомобілі різного типу, класу і виробників. Ви можете отримати у тимчасове користування машини таких класів:

 • економ. Найбільш доступні моделі, які відрізняються невеликими габаритними розмірами і незначним витратою палива,
 • середній. Ідеальний варіант для щоденного використання в міських умовах,
 • бізнес. Такі автомобілі підійдуть для зустрічей ділових партнерів. Вони створені для тих, хто не звик задовольнятися посередністю. Авто бізнес-класу допоможуть справити хороше враження на інших людей,
 • позашляховики. Характеризуються підвищеними показниками прохідності, великим кліренсом, містким салоном і можливістю підключення повного приводу. На таких автомобілях можна навіть долати дороги, що знаходяться на пересіченій місцевості.

Довгостроковий автопрокат від Car-Rent – це послуга, яка зможе задовольнити запити будь-якого, навіть найбільш вимогливого людини.