Зв'яжіться з нами:
Умови прокату
Умови прокату
 • Icon
 • ПАРК АВТО

  Оренда авто на тиждень

  Оренда авто на тиждень

  Оренда авто на тиждень – затребувана послуга від компанії Car-Rent. Їй часто користуються люди, які приїжджають в якого міста з туристичними цілями або для вирішення ділових питань. Також скористатися орендою авто можна в тому випадку, якщо свій транспорт знаходиться в ремонті. Короткостроковий прокат машин дозволить завжди бути мобільним і з комфортом пересуватися по сучасним мегаполісам.

  Особливості оренди авто на тиждень від компанії Car-Rent.

  Взяти машину в оренду можна як подобово, так і на тиждень. Для того щоб скористатися послугою, потрібно залишити свою заявку на сайті компанії Car-Rent. У найкоротші терміни менеджер фірми зв’яжеться з заявником і погодить модель автомобіля, а також терміни оренди.

  У нас діє вигідна ціна на прокат авто. Вона залежить від марки машини, але не може бути менше мінімальної вартості, яка становить 20 у.о. Уклавши договір з нашою компанією, клієнти отримують автомобіль, який повністю підготовлений до експлуатації. Він буде вимитий і заправлений бензином. Крім того, у машин є повна страховка КАСКО.

  Умови укладення договору

  Взяти у нас машину на прокат можуть люди, вік яких не менше 21 років. Вони обов’язково повинні мати водійський стаж не менше двох років. Ми пропонуємо клієнтам автомобілі, як із заставою, так і без нього, тоді вартість оренди буде трохи вище. Мінімальний заставу складає 400 доларів у.о., але остаточну суму вам оголосить менеджер під час укладення договору.

  Для того щоб взяти машину в оренду клієнтам потрібно буде надати паспорт, а також чинне водійське посвідчення. У деяких випадках можуть знадобитися і інші документи. Ми встановили ліміт добового пробігу в 300 км для орендованих автомобілів. Використовувати машину можна тільки на території нашої країни, не виїжджаючи на тимчасово окуповані території.

  Особливості нашої діяльності

  Наш автопрокат працює по всій Україні. У нас ви можете орендувати автомобіль в різних містах, незважаючи на те, що наш головний офіс знаходиться в Києві. Нашим клієнтам доступна довготривала оренда транспортних засобів, а також оренда авто для весільної церемонії. Чітко в узгоджений час машина разом з водієм прибуде в вказане місце і стане прикрасою свята.

  Так як всі машини, доступні до бронювання, мають поліс КАСКО, то в разі нанесення їм шкоди страхова компанія покриє, завдані нам збитки. Якщо ж автомобілю буде завдано невеликого збитку, тоді кошти на його ремонт будуть відняті з заставної суми.

  Як при довгостроковій оренді авто, так і при оренді авто на тиждень за кермом автомобіля може знаходитися не тільки людина, що уклала договір з нашою компанією, а й іншу особу, за умови, що клієнт буде також сидіти в салоні. Замовити у нас транспортний засіб можуть як фізособи, так і різні компанії або організації.

  Чим ми залучаємо клієнтів

  Мінімальний термін оренди у нас становить один день. Також ми пропонуємо прокат авто з водієм або доставку машини в аеропорт до будь-якого рейсу. Оплатити наші послуги ви можете як готівкою, так і безготівковими коштами. Ми працюємо щодня з 10.00 до 19.00. Якщо ви не встигаєте повернути автомобіль в робочий час нашої компанії, то вам необхідно зв’язатися з менеджерами і узгодити ваші подальші дії. Якщо затримка повернення машини становитиме понад дві години, тоді вам доведеться оплатити ще один день оренди. Зателефонувавши нам за контактними телефонами, ви також зможете з’ясувати, як повернути автомобіль в іншому регіоні країни.