Зв'яжіться з нами:
Умови прокату
Умови прокату
 • Icon
 • ПАРК АВТО

  Оренда авто на весілля

  Оренда авто на весілля

  Компанія Car-Rent надає на прокат автомобілі для різних цілей і заходів, в тому числі тут ви зможете замовити машину на весілля для організації кортежів, перевезення гостей і молодят. Великий автопарк дозволяє вибрати модель автомобіля з урахуванням всіх особистих побажань і переваг, виділеного бюджету.

  Що включає послуга прокату весільного авто

  При оформленні оренди ви отримуєте транспортний засіб обраного класу і модифікації в ідеальному технічному стані з цілодобовим обслуговуванням. «Вік» машин, представлених в автопарку, не більше 3 років. Весільний автомобіль має доглянутий вигляд, чистий запашний салон. Авто застрахована, з повністю заправленим баком (зарядженим акумулятором). За бажанням клієнта ми самостійно декоруємо машину святковими аксесуарами: стрічками, кульками, квітами і т.д. У скрутній ситуації ви зможете скористатися цілодобовою підтримкою персонального менеджера. Крім того, додатково ми надаємо в оренду дитяче крісло, навігатор, послугу особистого водія.

  Які умови і порядок оформлення прокату

  Основні важливі умови, які необхідно враховувати при оформленні послуги:

  • Вік орендаря не менше 21 рік, водійський стаж від 2 років. Необхідно надати паспорт, водійське посвідчення, код.
  • Оренда авто на весілля можлива на добу, тиждень, місяць.
  • Можливість прокату із заставою або без нього. Розмір заставної суми становить від 400 $ і залежить від класу ТС. Деякі моделі можна орендувати без застави, однак враховуйте, що вартість прокату в цьому випадку вище.
  • Ліміт пробігу – до 300 км / добу (тільки на території країни).
  • Оплата послуг готівкою або безготівковим способом.

  Таким чином, Car-Rent пропонує клієнтам короткостроковий і довгостроковий прокат авто на весілля в залежності від ситуації. Мінімальний термін оренди – 1 день. Замовити машину можна в будь-який зручний час: за кілька годин, днів, тижнів до зазначеного торжества.

  Як отримати і як віддати автомобіль

  Щоб взяти в оренду авто для весілля, залиште замовлення на сайті. Менеджер оперативно зв’яжеться з вами для узгодження всіх деталей замовлення. Далі залишається приїхати в офіс, надати документи, заставу (якщо потрібно), підписати договір із зазначенням всіх важливих нюансів. Автомобіль ви можете отримати в Києві або іншому місті, проте в другому випадку необхідно додатково оплатити доставку транспорту. Видача машини в Києві здійснюється з 10:00 до 19:00 (за невелику винагороду можна взяти / віддати авто в будь-який інший час доби).

  Повертається автомобіль в такому ж вимиті, заправленому вигляді, причому мийка та дозаправка можлива на місці. Якщо не виходить повернути авто в термін, необхідно попередити менеджера про невелику затримку або будь-яких змінених планах.

  Наш парк і переваги компанії

  Наша компанія пропонує вибрати весільну авто різних цінових категорій: економ, середнього, бізнес або преміального (представницького) класу. Незалежно від вартості прокату, кожен автомобіль від Car-Rent забезпечує оптимальний рівень комфорту, має відмінні показники безпеки, керованості, витрати палива.

  Переваги нашого сервісу:

  • Оформлення прокату в мінімальні терміни – не більше 30 хв.
  • Гарантії безпечної експлуатації орендованого автомобіля будь-якої категорії. Фахівці компанії щодня перевіряють всі робочі вузли машин, своєчасно проводять планове техобслуговування і заміну зношених деталей.
  • Акції, спецпропозиції. Знижки при ранньому бронюванні становлять від 5 до 22%, безкоштовні дні прокату та ін.
  • Отримання автомобіля з усіма необхідними опціями, аксесуарами.
  • Прокат з мінімальним водійським стажем.
  • Гнучкі розцінки на оренду в залежності від тривалості експлуатації автомобіля.

  Машина на весілля повинна бути максимально презентабельною, надійної і повністю справним, щоб про урочистому дні залишилися тільки найкращі спогади. Ми відповідаємо за якість послуг прокату авто, гарантуємо висококласний сервіс.